Judit van Deijk Judit van Deijk Functie:
Memberships & Events
Telefoonnummer:
020-3034444
E-mail:
judit@theinternational.nl
Opmerking:
Linda Krop Linda Krop Functie:
Memberships & Events
Telefoonnummer:
06-40185104
E-mail:
linda@theinternational.nl
Opmerking:
Lodewijk Nijen Twilhaar Lodewijk Nijen Twilhaar Functie:
Golf Operations Manager
Telefoonnummer:
06-11714427
E-mail:
lodewijk@theinternational.nl
Opmerking:
Marcel Welling Marcel Welling Functie:
CEO
Telefoonnummer:
020-3034444
E-mail:
marcel@theinternational.nl
Opmerking:
Mark Reynolds Mark Reynolds Functie:
PGA Professional
Telefoonnummer:
0627411925
E-mail:
mark@theinternational.nl
Opmerking:
Martijn Heeg Martijn Heeg Functie:
Executive Chef
Telefoonnummer:
06-24864228
E-mail:
martijn@theinternational.nl
Opmerking:
Martin Biersteker Martin Biersteker Functie:
PGA Golfprofessional
Telefoonnummer:
06-51362186
E-mail:
martin@theinternational.nl
Opmerking:
Natascha de Boer Natascha de Boer Functie:
Memberships & Events
Telefoonnummer:
020 303 4444
E-mail:
natascha@theinternational.nl
Opmerking:
Paul van der Kolff Paul van der Kolff Functie:
Massage & Blessure behandeling
Telefoonnummer:
06 34861284
E-mail:
massage@theinternational.nl
Opmerking:
Remko Wijdenes Remko Wijdenes Functie:
PGA Golfprofessional
Telefoonnummer:
06-21535347
E-mail:
remko@theinternational.nl
Opmerking:
Sebastian Ackerley Sebastian Ackerley Functie:
Golfshop
Telefoonnummer:
020 303 4444
E-mail:
shop@theinternational.nl
Opmerking:
Tanja Bleijendaal Tanja Bleijendaal Functie:
Administratie
Telefoonnummer:
020 303 4444
E-mail:
info@theinternational.nl
Opmerking:
Kelly de Haan Kelly de Haan Functie:
Restaurant manager
Telefoonnummer:
020 303 4444
E-mail:
kelly@theinternational.nl
Opmerking:
Winston Ronde Winston Ronde Functie:
Personal Trainer
Telefoonnummer:
0613273382
E-mail:
fitness@theinternational.nl
Opmerking:








Team