Het Team

Het Team

 

Hoe geweldig mooi onze baan en ons clubhuis ook zijn, het succes van The International is vooral gebaseerd op de kwaliteit van de mensen. We zijn er dan ook trots op dat we een team hebben kunnen smeden van gepassioneerde professionals die precies weten hoe ze onze leden en hun gasten iedere keer weer ‘de mooiste dag van hun leven’ kunnen bezorgen.

 
 
Marcel Welling
Linda Krop
Memberships & Events
linda@theinternational.nl
Martijn Heeg
Joost van de Hoven
Geoffrey Valkenburg
Restaurant Manager
geoffrey@theinternational.nl
Salina Mink
Kia Karanko
Restaurant  
Kayleigh Mink
Restaurant  
Judit van Deijk
Katja Renkers
Receptie/shop
shop@theinternational.nl
Natascha de Boer
Receptie/Administratie
Natascha@theinternational.nl
Wilma Schrok
Receptie  
Tanja Bleijendaal
Mark Reynolds
PGA Professional
mark@theinternational.nl
Remko Wijdenes
PGA Professional
remko@theinternational.nl
Martin Biersteker
PGA Professional
martin@international.nl
Winston Ronde
Personal Trainer
fitness@theinternational.nl
Paul van der Kolff
Massage & Blessure behandeling
massage@theinternational.nl
Sebastian Ackerley
Service  
Floris Kappé
Service  
Youri Blaakman
Service  
Mitch Goudkuil
Service  
Bob Dreuning
Service